Regeneracja DPF Krzywiń

Krzywiń

Jeśli Twój samochód zaczyna tracić na wydajności, a kontrolka DPF świeci się coraz częściej, to znak, że nadszedł czas na profesjonalną regenerację filtra cząstek stałych. Dla klientów z miejscowości Krzywiń i okolic firma Fresh DPF oferuje kompleksowe usługi regeneracji DPF, które przywracają filtr do stanu fabrycznego, zapewniając tym samym lepszą wydajność i mniejsze zużycie paliwa. Nasze usługi są skierowane zarówno do właścicieli samochodów osobowych, jak i ciężarowych, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii regeneracji, możemy skutecznie przywrócić sprawność każdego typu filtrów DPF/FAP/GPF/SCR/KAT.

Na czym polega regeneracja DPF?

Regeneracja DPF to proces, który ma na celu przywrócenie pełnej funkcjonalności filtrów cząstek stałych, które z czasem ulegają zapchaniu przez nagromadzone sadze i inne zanieczyszczenia. Proces ten polega na dokładnym oczyszczeniu filtra przy użyciu specjalistycznych maszyn i środków chemicznych, które skutecznie usuwają nagromadzone zanieczyszczenia bez uszkadzania filtra. Stosujemy metody regeneracji, które są bezpieczne dla filtra oraz ekologiczne, co oznacza, że nie stosujemy metod wypalania, które mogą być szkodliwe dla środowiska.

Kiedy warto przeprowadzić regenerację DPF?

Regenerację DPF warto przeprowadzić w momencie, gdy zauważysz pierwsze sygnały świadczące o jego zapchaniu, takie jak zapalenie się kontrolki DPF, spadek mocy silnika, zwiększone zużycie paliwa, czy też emisja gęstego dymu z rury wydechowej. Nie czekaj, aż te problemy nasilą się, ponieważ może to prowadzić do poważniejszych uszkodzeń silnika i innych komponentów pojazdu. Regularne czyszczenie DPF nie tylko zapobiega poważnym awariom, ale także przedłuża żywotność silnika i pozwala na utrzymanie optymalnych parametrów pracy.

Umów się na wizytę:

Numer telefonu:
+48 500 515 815
Adres e-mail:
freshdpf@gmail.com
Lokalizacja:

Wydorowo 9A, 64-030 Śmigiel
FA&JA CARS Arkadiusz Jędrzejczak, Artur Fengler Spółka Cywilna